לאיזה גילאים מתאימה ההפעלה של יומולדת אולטרה??

-יומולדת אולטרה מתאימה לגילאים 5-11 כאשר אנחנו מתאימים את ההפעלות ע"פ גיל החוגג/ת. לקטנטנים – סיפור מיוחד של מלך / מלכת האולטרה. לגדולים יותר – מסיבת אולטרה סוחפת ומיוחדת במינה. לגילאי 12-13 יש לנו קונספט אולטרה אחר שנקרא "פולמון", ממנו אפשר להתרשם באתר הגדול שלנו: www.flashbar.co.il

האם ניתן לערוך יומולדת אולטרה בכל מקום?

-יומולדת אולטרה ניתן לערוך בכל מקום שניתן להחשיך בו את התאורה. (מועדוני ילדים, חדר דיירים, בית ועוד.. לא ניתן לבצע הפעלה של יומולדת אולטרה במקום פתוח בשעות שבהן יש שמש.

האם מדובר בקונספט עם הפעלות קבוצתיות או תחרויות בין הילדים?

-בגדול אם יש לכם דרישה מסוימת אנו נפעל על פיה. אבל ביומולדת אולטרה אנחנו ממליצים לעבוד על פי גילאים.. בגילאים הקטנים אנחנו עושים משחקים קבוצתיים ובימי הולדת של הגדולים יותר אנחנו ממליצים על משחקים תחרותיים בכדי לאתגר אותם.

האם יש לכם הפעלות נוספות מלבד הקונספט של יומולדת אולטרה?

-נכון להיום אין לנו הפעלות נוספות מלבד היומולדת אולטרה אבל יהיו בהמשך.

האם הצבעים שמציירים איתם על הילדים יורדים בקלות? והאם הם מכתימים?

-הצבעים שאנחנו משתמשים בהם ליומולדת אולטרה הם הם צבעים איכותיים ברמה הגבוה ביותר. הצבעים מתקבעים על הגוף תוך כמה שניות. הצבעים יורדים בקלות עם מגבונים ולא מכתימים את הבגדים.

האם יש צורך לקנות פרסים / הפתעות לילדים?

-במהלך הפעלת היומולדת אולטרה שלנו, אנחנו מעניקים לכל הילדים בלי יוצא מן הכלל בין פרס אחד לשלושה שזוהרים באולטרה סגול. השיקול אם לקנות מעבר לכך הפתעות נוספות הוא שלכם אבל גם אם לא תקנו אף אחד מהילדים לא יצא בידיים ריקות.

האם יש צורך לדאוג לתאורת אולטרה סגול לצורך ההפעלה?

-אין צורך לדאוג לתאורת אולטרה סגול. צוות ההפעלה מגיע עם פנסים של אולטרה סגול היוצרים חוויה של "זוהר" לאורך כל ההפעלה.

האם יש אפשרות לתוספות מיוחדות ליום הולדת אולטרה שהן מעבר לחבילת הבסיס?

-כן. ישנן תוספות של צמר גפן מתוק לילדים בתום ההפעלה וגם של בלונים מעוצבים זוהרים באולטרה.

כמה אנשי צוות מגיעים להפעלה של יומולדת אולטרה?

-להפעלה של יום הולדת אולטרה מגיעים 2 אנשי צוות בכדי ליצור אירוע מושלם

אם כבר הייתה הפעלת יומולדת אולטרה אחת בכיתה של ילדי בכל זאת הוא רוצה יומולדת אולטרה גם ביום ההולדת שלו, אם ההפעלה תראה אותו הדבר?

-במצב כזה, אתם צריכים לעדכן אותנו מראש ואנחנו נדאג למשחקים אחרים ולקונספט מעט שונה אך עדיין נשמור על הרעיון המדליק אותו הילדים כלכך אוהבים – האולטרה.